آرتیشوی خاردار فرزند خاکسپاری فرهاد مدیری

آرتیشوی خاردار: فرزند خاکسپاری فرهاد مدیری مهران مدیری

گت بلاگز اخبار اجتماعی ممنوعیت دریافت وجه مخصوص وقت ثبت‌نام است ، بدهی چند ده میلیاردی آموزش

مدیرکل آموزش و پرورش شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از بدهی چند ده میلیاردی آموزش و پرورش پایتخت کشور عزیزمان ایران به وزارت نیرو خبر داد و گفت: عمده این بدهی‌ها

ممنوعیت دریافت وجه مخصوص وقت ثبت‌نام است ، بدهی چند ده میلیاردی آموزش

بدهی چند ده میلیاردی آموزش وپرورش پایتخت کشور عزیزمان ایران به وزارت نیرو/ممنوعیت دریافت وجه مخصوص وقت عضویت است

عبارات مهم : آموزش

مدیرکل آموزش و پرورش شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از بدهی چند ده میلیاردی آموزش و پرورش پایتخت کشور عزیزمان ایران به وزارت نیرو خبر داد و گفت: عمده این بدهی ها بابت فاضلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران و حق انشعاب مدارس است که تامین بودجه آن نیازمند مشورت و تصمیم ملی است.

عباسعلی باقری در گفت وگو با ایسنا، راجع به میزان بدهی آموزش و پرورش پایتخت کشور عزیزمان ایران به سایر بخش ها و دستگاه های دولتی اظهار کرد: یک بدهی عمده به فاضلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت حق انشعاب مدارس داریم. بدهی هر مدرسه 10 تا 15 میلیون تومان است که با احتساب بیش از 2000 مدرسه پایتخت رقم بزرگ چند ده میلیاردی خواهد شد که تامین بودجه آن نیازمند مشورت و تصمیم ملی است.

ممنوعیت دریافت وجه مخصوص وقت ثبت‌نام است ، بدهی چند ده میلیاردی آموزش

وی افزود: البته وزارت نیرو و شرکت آب و فاضلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران تا امروز همراهی کردند که امید است ادامه یابد. مقداری بدهی هم به اداره گاز داشتیم که توافقاتی در سطح ملی اطراف آن انجام شده است و فعلا شرکت گاز مراجعه ای به ما نداشته هست، ولی راجع به فیش های پرداخت نشده آب و برق مدارس باید به صورت موردی بررسی کرد.

مدیرکل آموزش و پرروش شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اوضاع پرداخت سرانه مدارس و دریافت کمک های مردمی از اولیاء اظهار کرد: عالی ترین خرجی که می توان جهت فرزند ها داشت، اموزش و تربیت است و در این سال ها که کمتر توانستیم سرانه به مدارس بپردازیم، فهم و درک هموطنان و کمک هایشان ، اداره مدارس را تسهیل کرد. تحصیل و آموزش، اولویت اول هر خانواده است و معمولا خانواده ها این کار را انجام خواهند داد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از بدهی چند ده میلیاردی آموزش و پرورش پایتخت کشور عزیزمان ایران به وزارت نیرو خبر داد و گفت: عمده این بدهی‌ها

باقری ادامه داد: به علت نیاز شدید مالی مدارس تهران، به مسئولان اعلام کردیم تخصیص سرانه سریعتر انجام شود. ما در پایتخت کشور عزیزمان ایران به محض وصول منابع، ظرف 24 ساعت سرانه را به مدارس واریز می کنیم.

وی با بیان اینکه بعد از شروع سال تحصیلی جمع آوری کمک های مردمی امکان پذیر است عنوان کرد: مدیران مدارس نباید به اجبار از خانواده ها پول بگیرند، ولی می توانند هزینه ها و نیازهای مدرسه را به انجمن اولیاء و مربیان ارائه دهند. از اولیاء خواهش داریم جهت تحصیل فرزندشان کمک کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: ممنوعیت دریافت وجه مخصوص وقت عضویت هست، ولی در طول سال تحصیلی درخواست و میزان کمک در شورای مدرسه که متشکل از مدیر، نماینده معلمان و نماینده انجمن اولیاست تعیین و سپس به اطلاع اولیاء می رسد. مجددا تاکید می کنم دریافت وجه اضطراری نباشد ولی از اولیاء خواهش می کنیم به مدرسه کمک کنند.

ممنوعیت دریافت وجه مخصوص وقت ثبت‌نام است ، بدهی چند ده میلیاردی آموزش

واژه های کلیدی: آموزش | ایران | مدرسه | دریافت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs